Як вибрати меблі для дитячої кімнати

Процес вибору дитячої меблів може бути представлений у вигляді чіткої послідовності кроків.

Виконання всіх пунктів цієї послідовності дозволить батькам обрати по-справжньому гідні зразки дитячих меблів, яка буде служити їхнім дітям довгі роки.

Про які кроки йде мова? Їх усього п’ять.

По-перше, треба визначитися, чи варто купувати для дитини єдиний гарнітур або ж обмежитися покупкою окремих елементів меблів.

По-друге, залучити дитину до вибору колірної гами, адже саме йому, а не вам!) доведеться день у день користуватися цими меблями.

По-третє, скласти список предметів меблів. які потім будуть розставлені в дитячій кімнаті. Обов’язково це зробити письмово.

По-четверте, визначитися з матеріалом гарнітура або предметів меблів. Можна зупинитися на меблів з натуральних матеріалів (дерева, наприклад) або ж віддати перевагу штучним і менш дорогим матеріалам.

По-п’яте, пам’ятати, що для дитини будь підлоги вибирається меблі. Меблі для дитячої кімнати, в якій належить жити хлопчикові, буде явно відрізнятися і за фасоном, і по функціональним особливостям від меблів, призначеної для дівчинки.

Перелічених кроків цілком достатньо, щоб зробити практичний і зважений вибір меблів для кімнати вашої дитини.

Остання порада, яка стосується вимог, що пред’являються до дитячих меблів. Їх трохи. але про кожному треба пам’ятати в момент вибору, а тим більше купівлі меблевого гарнітура або окремих предметів меблів.

Представимо ці вимоги у вигляді списку, зручного для сприйняття і запам’ятовування:

  • безпека;
  • міцність;
  • легкість у догляді;
  • відповідність віку дитини і фізичним даним;
  • стійкість до механічних впливів;
  • здатність викликати позитивні емоції.

Вдалих покупок вам і вашим дітям!


Другие записи:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>